Nuda? …Neznáme!!! 2020

I letos jsme se zúčastnili ve spolupráci s Montessori spolkem Hořice krásné akce, kterou pořádá MAS Podchlumí, Nuda? …Neznáme!!! Letos to bylo s přehlídkou mimoškolních aktivit a kroužků obzvlášť napínavé. Akce kvůli počasí neproběhla tradičně v první školní den, ale o týden později. Počasí nám nakonec přálo a ve Smetanových sadech všichni strávili příjemné odpoledne.

Na našem stanovišti se děti setkaly se soutěžní disciplínou Slova. Mohly skládat slova a obrázky z kamínků nebo je klasicky „po Montessori“ kreslit a psát do krupice.

Většina dětí využila i možnosti vyzkoušet si další Montessori aktivity či Montessori pomůcky zapůjčené z Montessori tříd ZŠ na Habru.

Těšíme se, že s Montessori znovu setkáte. Třeba na workshopu pro rodiče s dětmi v RC Konvička, v Montessori předškoličce nebo ve škole.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokračováním v používání tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookie. Více informací

Ucselehce.cz se vám snažíme přizpůsobit na míru. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah. Kliknutím na tlačítko "Přijímám" souhlasíte s využíváním cookies. V opačném případě můžete tyto webové stránky opustit.

Zavřít