O mně

Jmenuji se Hana Janošková a momentálně jsem hlavně mámou. Dvě starší děti navštěvují Montessori základní školu, mladší mateřskou školu s programem Začít spolu, s nejmladší jsem na rodičovské dovolené.

Vystudovala jsem Učitelství 1. stupně pro ZŠ na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a několik let jsem působila jako učitelka na základní škole.

Při rodičovské dovolené se průběžně věnuji práci s dětmi. Začala jsem jako dobrovolník v YMCA, kde jsem v rámci vedení dopolední herny v mateřském centru vedla pohybové hry pro rodiče s dětmi a pomáhala se zajištěním akcí pořádaných MC Domeček v Praze.

Po přestěhování jsem ve školním roce 2018/2019 v DDM Hořice byla průvodce v Montessori pracovnách pro děti a rodiče (1,5 -3 roky) a Montessori pracovnách pro děti (3 – 6 let).

V MŠ Husova a MŠ Na Daliborce jsem vedla kroužek Elkoninovy metody – Tréninku jazykových schopností.

Od roku 2019/2020 spolupracuji s RC Konvička, kde jsme pořádali Montessori pracovny pro rodiče s dětmi a nyní jednorázové Montessori workshopy.

Jsem certifikovaný lektor Tréninku jazykových dovedností podle Elkonina a certifikovaný terapeut Neuro-vývojové stimulace, Pohybem se učíme, absolvovala jsem kurz Efektivního rodičovství, kurzy Montessori pedagogiky pod vedením Dr. Štarkové (Aktivity každodenního života, Rozvíjení smyslů, Rozvíjení matematického myšlení – Geometrie, Rozvíjení matematického myšlení – Aritmetika I + II, Řeč, rozvoj slovní zásoby, psaní a čtení, Rozvíjení matematického myšlení – Zlomky a pojem Čas (hodiny)) a v letošním roce jsem se zúčastnila kurzu Respektovat a být respektován s manželi Kopřivovými.

Zajímám se o alternativní vzdělání a další metody, které přirozeně rozvíjí dítě. Účastním se seminářů a besed týkajících se Montessori pedagogiky, empatického přístupu k dětem a vzdělávání.

Pokračováním v používání tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookie. Více informací

Ucselehce.cz se vám snažíme přizpůsobit na míru. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah. Kliknutím na tlačítko "Přijímám" souhlasíte s využíváním cookies. V opačném případě můžete tyto webové stránky opustit.

Zavřít